Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC Nederland0725094771
Direct bestellen

STAEDTLER Junior waskrijtjes, 12 stuks

STAEDTLER® Junior waskrijtje

12 verschillende heldere kleuren voor het kleuren van grote vlakken. De waskrijtjes zijn zeer breukvast en in papier gewikkeld voor schone vingers. De duurzame ...
Meer productinformatie

€ 6,99

Inhoud: 12 Stuk (€ 0,58 / 1 Stuk)

Levertijd: 4–6 werkdagen

Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Gevaren- en veiligheidsinformatie
Aanbevolen leeftijd: vanaf 2 jaar
Projectnummer: Productnummer:
667097
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Korting
Strijkkralen, 20.000 stuks, standaard kleuren
Productnummer: 580805
Strijkkralen, 20.000 stuks, standaard kleuren
Varianten van € 9,15
Verkoopprijs: € 23,88 Normale prijs: € 26,99 -11.52%
OPITEC gekleurd karton (A4) 200 vel
Productnummer: 620879
OPITEC gekleurd karton (A4) 200 vel
Normale prijs: € 34,45
(€ 2,65 / 1 vierkante meter)
Fotokarton (50 x 70 cm) hemelsblauw, 10 vel
Productnummer: 612841
Fotokarton (50 x 70 cm) hemelsblauw, 10 vel
Normale prijs: € 7,65
(€ 2,19 / 1 vierkante meter)
Pompons (10-25 mm) kleurrijk, 78 stuks
Productnummer: 437445
Pompons (10-25 mm) kleurrijk, 78 stuks
Normale prijs: € 1,29
UHU papiermaché, 25 g
Productnummer: 310060
UHU papiermaché, 25 g
Normale prijs: € 3,75
(€ 150,00 / 1 kilogram)
Glasmozaïek - Nuggets (1000 g) transp./kleurrijk
Productnummer: 598707
Glasmozaïek - Nuggets (1000 g) transp./kleurrijk
Normale prijs: € 10,15
Korting
OPITEC schoolplakkaatverf 8 x 1000 ml
Productnummer: 447899
OPITEC schoolplakkaatverf 8 x 1000 ml
Verkoopprijs: € 30,71 Normale prijs: € 33,75 -9.01%
(€ 3,84 / 1 liter)
Stickers - sterren (7-18 mm) bont, 62 stuks
Productnummer: 634478
Stickers - sterren (7-18 mm) bont, 62 stuks
Normale prijs: € 3,55
Fotokarton (50 x 70 cm) wit, 10 vel
Productnummer: 410014
Fotokarton (50 x 70 cm) wit, 10 vel
Normale prijs: € 7,65
(€ 2,19 / 1 vierkante meter)
Glitter stickers, 5 vel
Productnummer: 471920
Glitter stickers, 5 vel
Normale prijs: € 8,65

STAEDTLER Junior waskrijtjes, 12 stuks


STAEDTLER® Junior waskrijtje

12 verschillende heldere kleuren voor het kleuren van grote vlakken. De waskrijtjes zijn zeer breukvast en in papier gewikkeld voor schone vingers. De duurzame verpakking bestaat voor ten minste 80% uit gerecycled materiaal. Afmeting: ca. ø 14 x 125 mm, 12 stuks

Gegevensblad

Aantal: 1 Stk
Durchmesser: 14 mm
Geschikt voor: Karton, Karton, Papier
Kleur: geel oranje huid lichtroze lichtblauw donkerblauw bruin zwart lichtgroen donkergroen violet rood lichtblauw donkerblauw
Lengte: 125 mm
Merk: STAEDTLER
Producteigenschap: Extra breukvast
Producttype: Waskrijt
Verpakkingsgrootte: 12 Stk
GTIN/EAN: 4007817075135

Downloads & handleidingen

Bijpassende projectideeën