Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC Nederland0725094771
Direct bestellen

Fabriekspaneel E1 standaard (300 x 500 mm)

Werkblad E1 standaard

MDF onderlegplaat, afmetingen: ca. 300 x 500 x 3,2 mm, 1 stuk
Meer productinformatie

€ 1,69

Inhoud: 0.15 vierkante meter (€ 11,27 / 1 vierkante meter)

Levertijd: 4–6 werkdagen

Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Projectnummer: Productnummer:
556305
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Populier triplex plaat 5 x 210 x 300 mm
Productnummer: 719038
Populier triplex plaat 5 x 210 x 300 mm
Normale prijs: € 1,89
(€ 30,00 / 1 vierkante meter)
Dopmoeren (M4) 100 stuks
Productnummer: 267131
Dopmoeren (M4) 100 stuks
Normale prijs: € 5,99
(€ 0,06 / 1 Stuk)
Transparant papier (A4) wit, 10 vel
Productnummer: 488572
Transparant papier (A4) wit, 10 vel
Normale prijs: € 4,50
(€ 7,22 / 1 vierkante meter)
Grenenhouten balk 30 x 30 x 500 mm
Productnummer: 630717
Grenenhouten balk 30 x 30 x 500 mm
Varianten van € 0,89
Normale prijs: € 1,69
(€ 3,38 / 1 meter)
Schakeldraad (0,14/1,1 mm2) 100 m, zwart
Productnummer: 245442
Schakeldraad (0,14/1,1 mm2) 100 m, zwart
Normale prijs: € 17,99
(€ 0,18 / 1 meter)
Korting
Grenenhouten balk 10 x 10 x 500 mm
Productnummer: 628710
Grenenhouten balk 10 x 10 x 500 mm
Varianten van € 0,29
Verkoopprijs: € 0,39 Normale prijs: € 0,49 -20.41%
(€ 0,78 / 1 meter)
Bison houtlijm 750 ml
Productnummer: 302892
Bison houtlijm 750 ml
Varianten van € 3,83
Normale prijs: Vanaf € 13,72
(€ 18,29 / 1 liter)
Lichtdiodes (5 mm) blauw, 10 stuks
Productnummer: 205204
Lichtdiodes (5 mm) blauw, 10 stuks
Normale prijs: € 4,99
(€ 0,50 / 1 Stuk)
Isolatietape, kleurrijk gesorteerd, 6 rol
Productnummer: 303035
Isolatietape, kleurrijk gesorteerd, 6 rol
Normale prijs: € 3,79
(€ 0,21 / 1 meter)
Linodruk verf Marabu Aqua (250 ml) zwart
Productnummer: 407525
Linodruk verf Marabu Aqua (250 ml) zwart
Normale prijs: € 13,99
(€ 55,96 / 1 liter)

Fabriekspaneel E1 standaard (300 x 500 mm)


Werkblad E1 standaard

MDF onderlegplaat, afmetingen: ca. 300 x 500 x 3,2 mm, 1 stuk

Downloads & handleidingen

Bijpassende projectideeën