Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC Nederland0725094771
Direct bestellen

EBERHARD FABER Artist Color oliepastels Set

zeer intens van kleur, hoge lichtkracht, watervast, hecht op alle gladde oppervlakken en is bijzonder breukvast. Diameter van de krijtjes: ca.  ø 9 mm, set van 50 stuks
Meer productinformatie

€ 9,99

Inhoud: 50 Stuk (€ 0,20 / 1 Stuk)

Levertijd: 4–6 werkdagen

Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Projectnummer: Productnummer:
675597
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Magic rainbow papierblok iriserend, 12 vel
Productnummer: 669284
Magic rainbow papierblok iriserend, 12 vel
Normale prijs: € 7,50
(€ 7,66 / 1 vierkante meter)
Korting
OPITEC schoolplakkaatverf (1000 ml) zwart
Productnummer: 446217
OPITEC schoolplakkaatverf (1000 ml) zwart
Verkoopprijs: € 4,99 Normale prijs: € 5,05 -1.19%
Linodruk verf Marabu Aqua (4 x 250 ml)
Productnummer: 407570
Linodruk verf Marabu Aqua (4 x 250 ml)
Varianten van € 13,99
Normale prijs: € 49,99
Fabriano Mixed Media papierblok (A3) 60 vel
Productnummer: 662765
Fabriano Mixed Media papierblok (A3) 60 vel
Varianten van € 14,99
Normale prijs: € 24,99
(€ 3,34 / 1 vierkante meter)
Fotokarton/gekleurd papier (230 x 330 mm) 60 vel
Productnummer: 650995
Fotokarton/gekleurd papier (230 x 330 mm) 60 vel
Normale prijs: € 15,15
(€ 3,33 / 1 vierkante meter)
edding 4500 textielstiften, basiskleuren, 5 stuks
Productnummer: 653432
edding 4500 textielstiften, basiskleuren, 5 stuks
Normale prijs: € 11,25
(€ 2,25 / 1 Stuk)
Marabu Textiel Screen Printing - Zeefdruk set
Productnummer: 638209
Marabu Textiel Screen Printing - Zeefdruk set
Normale prijs: € 22,99
Korting
Structuurpasta fijn korrelig (250 ml) wit
Productnummer: 635337
Structuurpasta fijn korrelig (250 ml) wit
Verkoopprijs: € 5,19 Normale prijs: € 6,05 -14.21%
(€ 20,76 / 1 liter)
Afbreekmes 9 mm
Productnummer: 360711
Afbreekmes 9 mm
Normale prijs: € 0,89
Glitter stickers, 5 vel
Productnummer: 471920
Glitter stickers, 5 vel
Normale prijs: € 8,65

EBERHARD FABER Artist Color oliepastels Set


zeer intens van kleur, hoge lichtkracht, watervast, hecht op alle gladde oppervlakken en is bijzonder breukvast. Diameter van de krijtjes: ca.  ø 9 mm, set van 50 stuks

Gegevensblad

Durchmesser: 9 mm
Geschikt voor: Canvas, Glas, Hout, Karton, Metaal, Papier, Schilderkarton, Steen
Kleur: gelb orange rot lachs magenta blau grün braun schwarz
Kleureffect: Glitter
Lengte: 58 mm
Merk: Eberhard Faber
Producteigenschap: Extra breukvast, Lichtgevend, Waterbestendig, binnengebruik
Producttype: Oliepastelkrijt
Verpakkingsgrootte: 10 Stk
GTIN/EAN: 4087205220507

Downloads & handleidingen

Bijpassende projectideeën