Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC Nederland0725094771
Direct bestellen

Contactlijm Bison Tix, 100 ml

Bison Tix

Contactlijm, gel, druipt niet
Meer productinformatie
staffelprijs

€ 11,35

Vanaf 12 stuks slechts 
€ 10,21
€ 81,68 / 1 liter

Levertijd: 4–6 werkdagen

Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Gevaren- en veiligheidsinformatie
GHS02 GHS07
Gefahr
H336: Kan slaperigheid en duizeligheid veroorzaken.
H412: Nocivo per gli organismi acquatici con effetti di lunga durata.
Projectnummer: Productnummer:
302803
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Wipschakelaars rond 16,3 mm, on-off, 10 stuks
Productnummer: 209932
Wipschakelaars rond 16,3 mm, on-off, 10 stuks
Normale prijs: € 5,29
(€ 0,53 / 1 Stuk)
Zijsnijtang (165 mm)
Productnummer: 340094
Zijsnijtang (165 mm)
Normale prijs: € 5,99
Pattex MULTI alleslijm (50 g)
Productnummer: 319710
Pattex MULTI alleslijm (50 g)
Normale prijs: € 3,99
(€ 79,80 / 1 kilogram)
Schuurpapier rol (korrel 100) 25 m
Productnummer: 663255
Schuurpapier rol (korrel 100) 25 m
Normale prijs: € 14,69
(€ 6,19 / 1 vierkante meter)
BOSCH lijmpistool PKP-18E
Productnummer: 301128
BOSCH lijmpistool PKP-18E
Normale prijs: € 49,99
Bison topspeed houtlijm, 750 ml
Productnummer: 302940
Bison topspeed houtlijm, 750 ml
Varianten van € 4,37
Normale prijs: Vanaf € 19,21
(€ 25,61 / 1 liter)
Blokbatterijen 9 V, 12 stuks
Productnummer: 204150
Blokbatterijen 9 V, 12 stuks
Varianten van € 1,25
Normale prijs: € 13,95
(€ 1,16 / 1 Stuk)
Nylon koord, ø 2 mm, rol 50 m, regenboogkleuren
Productnummer: 544306
Nylon koord, ø 2 mm, rol 50 m, regenboogkleuren
Normale prijs: € 9,99
(€ 0,20 / 1 meter)
Rolmaat (3 m lang)
Productnummer: 366647
Rolmaat (3 m lang)
Normale prijs: € 4,49
OPITEC lesrooster
Productnummer: 100045
OPITEC lesrooster
Normale prijs: Vanaf € 3,41

Contactlijm Bison Tix, 100 ml


Bison Tix

Contactlijm, gel, druipt niet

Gegevensblad

GHS-Kennzeichnung: Gefahr
GHS-Klasse: GHS02, GHS07
GTIN/EAN: 8710439009087

Bijpassende projectideeën