Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC Nederland0725094771
Direct bestellen

Beker, kunststof, per stuk

Beker

Transparant, kunststof, afmeting: ca. ø 75 mm x 93 mm, per stuk
Meer productinformatie

€ 1,69

Levertijd: 4–6 werkdagen

Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Projectnummer: Productnummer:
485079
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Kunststof knopen, kleurrijk, 500 g
Productnummer: 554392
Kunststof knopen, kleurrijk, 500 g
Normale prijs: € 11,99
(€ 23,98 / 1 kilogram)
Gabon/Ceiba triplex plaat 4 x 300 x 600 mm
Productnummer: 711049
Gabon/Ceiba triplex plaat 4 x 300 x 600 mm
Varianten van € 1,69
Normale prijs: € 4,19
(€ 23,28 / 1 vierkante meter)
Fimo soft boetseerklei (57 g) zwart
Productnummer: 495788
Fimo soft boetseerklei (57 g) zwart
Normale prijs: € 2,69
(€ 47,19 / 1 kilogram)
FIMO soft boetseerklei (57 g) wit
Productnummer: 495700
FIMO soft boetseerklei (57 g) wit
Normale prijs: € 2,69
(€ 47,19 / 1 kilogram)
Pritt lijmstiften (4 x 22 g)
Productnummer: 319798
Pritt lijmstiften (4 x 22 g)
Varianten van € 2,39
Normale prijs: € 8,99
(€ 102,16 / 1 kilogram)
Gekleurd papier (50 x 70 cm) donkergeel, 10 vel
Productnummer: 473049
Gekleurd papier (50 x 70 cm) donkergeel, 10 vel
Normale prijs: € 4,25
(€ 1,21 / 1 vierkante meter)
Becks Plastilin - boetseerklei, wit, 1000 g
Productnummer: 618722
Becks Plastilin - boetseerklei, wit, 1000 g
Normale prijs: € 9,15
Korting
OPITEC schoolplakkaatverf 8 x 1000 ml
Productnummer: 447899
OPITEC schoolplakkaatverf 8 x 1000 ml
Verkoopprijs: € 30,71 Normale prijs: € 33,75 -9.01%
(€ 3,84 / 1 liter)
OPITEC gekleurd karton (A4) 200 vel
Productnummer: 620879
OPITEC gekleurd karton (A4) 200 vel
Normale prijs: € 34,45
(€ 2,65 / 1 vierkante meter)
Knutselvilt (2 x 200 x 300 mm) 18 kleuren, 54 vel
Productnummer: 670302
Knutselvilt (2 x 200 x 300 mm) 18 kleuren, 54 vel
Normale prijs: € 27,99
(€ 8,64 / 1 vierkante meter)

Beker, kunststof, per stuk


Beker

Transparant, kunststof, afmeting: ca. ø 75 mm x 93 mm, per stuk

Gegevensblad

Aantal: 1 Stk
Durchmesser: 75 mm
Hoogte: 93 mm
Kleur: Transparant
Materiaal: Kunststof
Producttype: Mok
GTIN/EAN: 4009793812582

Downloads & handleidingen

Bijpassende projectideeën