Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC Nederland0725094771
Direct bestellen

Tandwielen (32 mm) met combigat, 10 stuks

Kunststof tandwielen

Geschikt voor onze gele tandwielkasten en 3 mm as, met combigat, afmetingen: ca. ø 32 mm, 30 tanden, 10 stuks
Meer productinformatie

€ 6,25

Inhoud: 10 Stuk (€ 0,63 / 1 Stuk)

Levertijd: 4–6 werkdagen

Selecteer Aantal tanden
Selecteer Aussendurchmesser
Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Projectnummer: Productnummer:
823255
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

As klemringen 4 mm, rood, 10 stuks
Productnummer: 821301
As klemringen 4 mm, rood, 10 stuks
Varianten van € 1,79
Normale prijs: € 1,99
(€ 0,20 / 1 Stuk)
Versnellingsbakadapter met sleufgat naar M3
Productnummer: 217638
Versnellingsbakadapter met sleufgat naar M3
Normale prijs: € 0,85
Tandwielen (31 mm/30 tanden), 10 stuks oranje
Productnummer: 841202
Tandwielen (31 mm/30 tanden), 10 stuks oranje
Varianten van € 2,15
Normale prijs: € 2,95
(€ 0,30 / 1 Stuk)
As klemringen 3 mm, rood, 10 stuks
Productnummer: 821312
As klemringen 3 mm, rood, 10 stuks
Normale prijs: € 1,79
(€ 0,18 / 1 Stuk)
Aandrijfmotor, recht, twee aandrijvingen, 120:1
Productnummer: 213726
Aandrijfmotor, recht, twee aandrijvingen, 120:1
Normale prijs: € 2,99
Tandwielen T30 Module 1, lang gat, blauw, 10 stuks
Productnummer: 816142
Tandwielen T30 Module 1, lang gat, blauw, 10 stuks
Varianten van € 5,50
Normale prijs: € 6,65
(€ 0,67 / 1 Stuk)
Tandwielen (22 mm) met combigat, 10 stuks
Productnummer: 823244
Tandwielen (22 mm) met combigat, 10 stuks
Varianten van € 4,75
Normale prijs: € 5,25
(€ 0,53 / 1 Stuk)
Tandwielen (22 mm/20 tanden) oranje, 10 stuks
Productnummer: 841198
Tandwielen (22 mm/20 tanden) oranje, 10 stuks
Varianten van € 2,15
Normale prijs: € 2,79
(€ 0,28 / 1 Stuk)
Messing hulzen, 10 stuks (0,5 x 5 x 15 mm)
Productnummer: 818043
Messing hulzen, 10 stuks (0,5 x 5 x 15 mm)
Varianten van € 0,89
Normale prijs: € 1,19
(€ 7,93 / 1 meter)
Tandwielen (15 mm/13 tanden) 10 stuks
Productnummer: 840103
Tandwielen (15 mm/13 tanden) 10 stuks
Normale prijs: € 1,45
(€ 0,15 / 1 Stuk)

Tandwielen (32 mm) met combigat, 10 stuks


Kunststof tandwielen

Geschikt voor onze gele tandwielkasten en 3 mm as, met combigat, afmetingen: ca. ø 32 mm, 30 tanden, 10 stuks

Gegevensblad

Aantal tanden: 30
Aussendurchmesser: 32 mm
Gat: 5,4 x 3,6 / 2

Downloads & handleidingen

Bijpassende projectideeën