Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC Nederland0725094771
Direct bestellen

Radiale kogellagers 608 voor 8 mm assen, 10 stuks

Radiale kogellagers 608 Hurricane (spinner)

Geschikt voor 8 mm assen, open, type: 608-LB-TN-PA6, buitendiameter ca. 22 mm, breedte ca. 7 mm, kunststof behuizing, gewicht ca. 11 g, 10 stuks
Meer productinformatie

€ 17,99

Inhoud: 10 Stuk (€ 1,80 / 1 Stuk)

Levertijd: 4–6 werkdagen

Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Projectnummer: Productnummer:
809811
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Boetseerklei efaplast Kids, 3 x 1000 g, wit
Productnummer: 635120
Boetseerklei efaplast Kids, 3 x 1000 g, wit
Normale prijs: € 21,45
(€ 7,15 / 1 kilogram)
Micro schuifschakelaars, 10 stuks
Productnummer: 212072
Micro schuifschakelaars, 10 stuks
Normale prijs: € 3,19
(€ 0,32 / 1 Stuk)
Korting
Lijmsticks (ø 11 x 200 mm) 25 stuks
Productnummer: 301139
Lijmsticks (ø 11 x 200 mm) 25 stuks
Varianten van € 4,55
Verkoopprijs: € 19,99 Normale prijs: € 20,95 -4.58%
(€ 4,00 / 1 meter)
Beuken profielwielen (30 mm/11,0 mm) 10 stuks
Productnummer: 601179
Beuken profielwielen (30 mm/11,0 mm) 10 stuks
Varianten van € 1,29
Normale prijs: € 1,69
(€ 0,17 / 1 Stuk)
Hardhout - rondhout (4 x 200 mm) 100 stuks
Productnummer: 670807
Hardhout - rondhout (4 x 200 mm) 100 stuks
Normale prijs: € 5,49
(€ 0,27 / 1 meter)
Korting
Gipsverband set 5 kg
Productnummer: 619854
Gipsverband set 5 kg
Verkoopprijs: € 44,99 Normale prijs: € 49,99 -10%
(€ 9,00 / 1 kilogram)
Stalen kogels 10 mm, chroomstaal, 10 stuks
Productnummer: 200743
Stalen kogels 10 mm, chroomstaal, 10 stuks
Normale prijs: € 2,79
(€ 0,28 / 1 Stuk)
Radiale kogellagers 608, voor 8 mm assen, 10 stuks
Productnummer: 818281
Radiale kogellagers 608, voor 8 mm assen, 10 stuks
Normale prijs: € 9,50
(€ 0,95 / 1 Stuk)
Beuken profielwielen (50 mm/15,0 mm) 10 stuks
Productnummer: 601191
Beuken profielwielen (50 mm/15,0 mm) 10 stuks
Varianten van € 1,29
Normale prijs: € 3,39
(€ 0,34 / 1 Stuk)
Metalen assen, verzinkt (4 x 95 mm) 10 stuks
Productnummer: 210016
Metalen assen, verzinkt (4 x 95 mm) 10 stuks
Normale prijs: € 2,99
(€ 3,15 / 1 meter)

Radiale kogellagers 608 voor 8 mm assen, 10 stuks


Radiale kogellagers 608 Hurricane (spinner)

Geschikt voor 8 mm assen, open, type: 608-LB-TN-PA6, buitendiameter ca. 22 mm, breedte ca. 7 mm, kunststof behuizing, gewicht ca. 11 g, 10 stuks

Downloads & handleidingen

Bijpassende projectideeën