Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC België03 234 36 13
Direct bestellen

Let op: De aantallen kunnen handmatig worden aangepast. Door het vinkje te verwijderen, kunnen artikelen ook uit de lijst worden gehaald. Bij wijziging van de aantallen kunnen wij het toegewezen aantal modellen niet langer garanderen.

€ 0,00

Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Projectnummer: Productnummer:
SW10028-dummy-opt
Toevoegen aan verlanglijstje
32 producten
32 producten
SIO-2 PLUS klei (1000 g) wit
Productnummer: 503088

SIO-2 PLUS klei (1000 g) wit

Normale prijs: € 5,69
Rubberplaten (20 x 29 cm) kleurrijk, 10 stuks
Productnummer: 425027

Rubberplaten (20 x 29 cm) kleurrijk, 10 stuks

Normale prijs: € 6,05
(€ 10,43 / 1 vierkante meter)
Pony kralen, 1000 stuks (9 mm)
Productnummer: 554369

Pony kralen, 1000 stuks (9 mm)

Normale prijs: € 7,65
(€ 0,01 / 1 Stuk)
Papiermozaïek (1 x 1 cm) kleurrijk, 10.000 stuks
Productnummer: 554624

Papiermozaïek (1 x 1 cm) kleurrijk, 10.000 stuks

Normale prijs: € 7,65
Pony kralen, 1.000 stuks basiskleuren
Productnummer: 554336

Pony kralen, 1.000 stuks basiskleuren

Normale prijs: € 7,65
(€ 0,01 / 1 Stuk)
Fotokarton (50 x 70 cm) dakpanrood, 10 vel
Productnummer: 495836

Fotokarton (50 x 70 cm) dakpanrood, 10 vel

Normale prijs: € 7,65
(€ 2,19 / 1 vierkante meter)
Strijkkralen, 6.000 stuks transparant geel
Productnummer: 663978

Strijkkralen, 6.000 stuks transparant geel

Normale prijs: € 8,15
Crêpepapier X-Mas (50 x 200 cm) kleurrijk, 10 rol
Productnummer: 669930

Crêpepapier X-Mas (50 x 200 cm) kleurrijk, 10 rol

Varianten van € 7,49
Normale prijs: € 8,50
(€ 0,85 / 1 vierkante meter)
Grondplaten 5 x 3 vormen (8 cm)
Productnummer: 580919

Grondplaten 5 x 3 vormen (8 cm)

Normale prijs: € 8,69
Pritt lijmstiften (4 x 22 g)
Productnummer: 319798

Pritt lijmstiften (4 x 22 g)

Varianten van € 2,39
Normale prijs: € 8,99
(€ 102,16 / 1 kilogram)
Strijkkralen, standaard kleuren, 5000 stuks
Productnummer: 580838

Strijkkralen, standaard kleuren, 5000 stuks

Normale prijs: € 9,15
Chenilledraad (15 mm x 50 cm) kleurrijk, 100 stuks
Productnummer: 672544

Chenilledraad (15 mm x 50 cm) kleurrijk, 100 stuks

Normale prijs: € 12,99
(€ 0,13 / 1 Stuk)
Pritt lijmstiften - voordeelpak 4 x 43 g
Productnummer: 308810

Pritt lijmstiften - voordeelpak 4 x 43 g

Varianten van € 3,39
Normale prijs: € 12,99
(€ 75,52 / 1 kilogram)
Borduurgaren, 52 strengen á 8 m, 26 kleuren
Productnummer: 576952

Borduurgaren, 52 strengen á 8 m, 26 kleuren

Normale prijs: € 14,45
(€ 0,28 / 1 Stuk)
Fotokarton/gekleurd papier (230 x 330 mm) 60 vel
Productnummer: 650995

Fotokarton/gekleurd papier (230 x 330 mm) 60 vel

Normale prijs: € 15,15
(€ 3,33 / 1 vierkante meter)
Rubberplaten - voordeelset (21 x 30 cm) 30 stuks
Productnummer: 629839

Rubberplaten - voordeelset (21 x 30 cm) 30 stuks

Normale prijs: € 15,35
(€ 8,12 / 1 vierkante meter)
Fimo soft boetseerklei (454 g) wit
Productnummer: 475197

Fimo soft boetseerklei (454 g) wit

Normale prijs: € 15,99
(€ 35,22 / 1 kilogram)
Papier in verschillende kleuren/formaten, 195 vel
Productnummer: 581340

Papier in verschillende kleuren/formaten, 195 vel

Normale prijs: € 17,99
Pompom grootverpakking Jumbo Glitter, 750 stuks
Productnummer: 675221

Pompom grootverpakking Jumbo Glitter, 750 stuks

Normale prijs: € 26,95
Pompom grootverpakking Jumbo Pastel, 750 stuks
Productnummer: 673654

Pompom grootverpakking Jumbo Pastel, 750 stuks

Normale prijs: € 27,95
Korting
OPITEC schoolplakkaatverf 8 x 1000 ml
Productnummer: 447899

OPITEC schoolplakkaatverf 8 x 1000 ml

Verkoopprijs: € 30,71 Normale prijs: € 33,75 -9.01%
(€ 3,84 / 1 liter)
OPITEC voordeelset: 20 kinderscharen + blok
Productnummer: 361636

OPITEC voordeelset: 20 kinderscharen + blok

Normale prijs: € 34,99
Gekleurd papier - pastel (A4) 210 vel
Productnummer: 635935

Gekleurd papier - pastel (A4) 210 vel

Normale prijs: € 34,99
(€ 2,69 / 1 vierkante meter)
Kleikarton, 100 vellen, 10 kleuren gesorteerd (50x70cm)
Productnummer: 403152

Kleikarton, 100 vellen, 10 kleuren gesorteerd (50x70cm)

Varianten van € 17,15
Normale prijs: € 54,95
(€ 1,57 / 1 vierkante meter)