Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC België03 234 36 13
Direct bestellen

Fabriekspaneel E1 standaard (300 x 500 mm)

Werkblad E1 standaard

MDF onderlegplaat, afmetingen: ca. 300 x 500 x 3,2 mm, 1 stuk
Meer productinformatie

€ 1,69

Inhoud: 0.15 vierkante meter (€ 11,27 / 1 vierkante meter)

Levertijd: 4–6 werkdagen

Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Projectnummer: Productnummer:
556305
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Verkoperd lasdraad (2 x 500 mm) 10 stuks
Productnummer: 826718
Verkoperd lasdraad (2 x 500 mm) 10 stuks
Varianten van € 1,59
Normale prijs: € 2,19
(€ 0,44 / 1 meter)
Isolatietape, kleurrijk gesorteerd, 6 rol
Productnummer: 303035
Isolatietape, kleurrijk gesorteerd, 6 rol
Normale prijs: € 3,79
(€ 0,21 / 1 meter)
Schakeldraad (0,14/1,1 mm2) 100 m, zwart
Productnummer: 245442
Schakeldraad (0,14/1,1 mm2) 100 m, zwart
Normale prijs: € 17,99
(€ 0,18 / 1 meter)
Lijmsticks (11 x 200 mm) 100 stuks
Productnummer: 300641
Lijmsticks (11 x 200 mm) 100 stuks
Varianten van € 4,55
Normale prijs: € 28,99
(€ 0,29 / 1 Stuk)
Acrylwol - Fantasia, 50G/80M, rood
Productnummer: 673975
Acrylwol - Fantasia, 50G/80M, rood
Normale prijs: € 2,59
(€ 51,80 / 1 kilogram)
Acrylwol - Fantasia, 50G/80M, geel
Productnummer: 673964
Acrylwol - Fantasia, 50G/80M, geel
Normale prijs: € 2,59
(€ 51,80 / 1 kilogram)
Schakeldraad (0,14/1,1 mm2) 100 m, rood
Productnummer: 245453
Schakeldraad (0,14/1,1 mm2) 100 m, rood
Normale prijs: € 17,99
(€ 0,18 / 1 meter)
Voordeelset: houten spatels 4 groottes, 1200 stuks
Productnummer: 651289
Voordeelset: houten spatels 4 groottes, 1200 stuks
Normale prijs: € 44,95
Batterijhouder, 2x penlites, met snoertjes
Productnummer: 206197
Batterijhouder, 2x penlites, met snoertjes
Normale prijs: € 0,79
Acrylwol - Fantasia, 50G/80M, blauw
Productnummer: 674007
Acrylwol - Fantasia, 50G/80M, blauw
Normale prijs: € 2,59
(€ 51,80 / 1 kilogram)

Fabriekspaneel E1 standaard (300 x 500 mm)


Werkblad E1 standaard

MDF onderlegplaat, afmetingen: ca. 300 x 500 x 3,2 mm, 1 stuk

Downloads & handleidingen

Bijpassende projectideeën