Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC België03 234 36 13
Direct bestellen

Driewegkranen, Luer Lock, 10 stuks

Driewegkranen met dop

Van kunststof, voor het doorvoeren van vloeistoffen, aansluitingen Luer Lock-systeem, 10 stuks

Passende artikelen voor experimenten:
N° 210821 Klemmen ...
Meer productinformatie

€ 9,39

Inhoud: 10 Stuk (€ 0,94 / 1 Stuk)

Levertijd: 4–6 werkdagen

Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Projectnummer: Productnummer:
955567
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Afstandhouders, 10 stuks
Productnummer: 842099
Afstandhouders, 10 stuks
Normale prijs: € 1,05
(€ 0,11 / 1 Stuk)
Korting
Crêpe plakband (50 m x 25 mm)
Productnummer: 302663
Crêpe plakband (50 m x 25 mm)
Verkoopprijs: € 1,99 Normale prijs: € 2,55 -21.96%
(€ 0,04 / 1 meter)
Verbinding - male voor wegwerpspuiten, 10 stuks
Productnummer: 955578
Verbinding - male voor wegwerpspuiten, 10 stuks
Normale prijs: € 2,19
(€ 0,22 / 1 Stuk)
Wipschakelaars, rechthoekig, 10 stuks
Productnummer: 209909
Wipschakelaars, rechthoekig, 10 stuks
Normale prijs: € 4,40
(€ 0,44 / 1 Stuk)
Korting
Isolatietape (18 mm x 5 m) 8 stuks
Productnummer: 308175
Isolatietape (18 mm x 5 m) 8 stuks
Verkoopprijs: € 4,99 Normale prijs: € 5,05 -1.19%
(€ 0,12 / 1 meter)
Korting
Memohouders - Hart (12 cm) 10 stuks
Productnummer: 800015
Memohouders - Hart (12 cm) 10 stuks
Verkoopprijs: € 3,99 Normale prijs: € 4,85 -17.73%
(€ 0,40 / 1 Stuk)
New
Grenenhouten balk 20 x 20 x 1000 mm
Productnummer: 610780
Grenenhouten balk 20 x 20 x 1000 mm
Varianten van € 0,89
Normale prijs: € 1,79
Wegwerpspuiten - Luer Lock (20 ml) 10 stuks
Productnummer: 955545
Wegwerpspuiten - Luer Lock (20 ml) 10 stuks
Varianten van € 6,19
Normale prijs: € 7,69
(€ 0,77 / 1 Stuk)
Wegwerpspuiten - Luer Lock (10 ml) 10 stuks
Productnummer: 955534
Wegwerpspuiten - Luer Lock (10 ml) 10 stuks
Normale prijs: € 6,19
(€ 0,62 / 1 Stuk)
Afstandsbediening Master GigaProp 4 set (Mode1)
Productnummer: 217650
Afstandsbediening Master GigaProp 4 set (Mode1)
Normale prijs: € 65,95

Driewegkranen, Luer Lock, 10 stuks


Driewegkranen met dop

Van kunststof, voor het doorvoeren van vloeistoffen, aansluitingen Luer Lock-systeem, 10 stuks

Passende artikelen voor experimenten:
N° 210821 Klemmen PP
N° 955534 Wegwerpspuiten 10 ml
N° 955545 Wegwerpspuiten 20 ml
N° 955556 PVC slang
N° 955589 Verbinding - female
N° 955578 Verbinding - male

Downloads & handleidingen

Bijpassende projectideeën