Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC België03 234 36 13
Direct bestellen

Contactlijm Bison Tix, 100 ml

Bison Tix

Contactlijm, gel, druipt niet
Meer productinformatie
staffelprijs

€ 11,35

Vanaf 12 stuks slechts 
€ 10,21
€ 81,68 / 1 liter

Levertijd: 4–6 werkdagen

Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Gevaren- en veiligheidsinformatie
GHS02 GHS07
Gefahr
H336: Kan slaperigheid en duizeligheid veroorzaken.
H412: Nocivo per gli organismi acquatici con effetti di lunga durata.
Projectnummer: Productnummer:
302803
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Houten blokken mix (1000 g) 15 - 50 mm
Productnummer: 679019
Houten blokken mix (1000 g) 15 - 50 mm
Normale prijs: € 6,79
Crêpe plakband (50 m x 19 mm)
Productnummer: 302652
Crêpe plakband (50 m x 19 mm)
Varianten van € 1,99
Normale prijs: € 2,39
(€ 0,05 / 1 meter)
OPITEC lesrooster
Productnummer: 100045
OPITEC lesrooster
Normale prijs: Vanaf € 3,41
Bison topspeed houtlijm, 750 ml
Productnummer: 302940
Bison topspeed houtlijm, 750 ml
Varianten van € 4,37
Normale prijs: Vanaf € 19,21
(€ 25,61 / 1 liter)
Sleutelvijlen (170 mm) 6 stuks
Productnummer: 367609
Sleutelvijlen (170 mm) 6 stuks
Normale prijs: € 18,99
Schuurschijven voor hout, korrel 80, 5 stuks
Productnummer: 373196
Schuurschijven voor hout, korrel 80, 5 stuks
Normale prijs: € 35,00
(€ 7,00 / 1 Stuk)
BOSCH Easy Drill 1200 accuboormachine
Productnummer: 328548
BOSCH Easy Drill 1200 accuboormachine
Normale prijs: € 118,00
Nylon koord, ø 2 mm, rol 50 m, regenboogkleuren
Productnummer: 544306
Nylon koord, ø 2 mm, rol 50 m, regenboogkleuren
Normale prijs: € 9,99
(€ 0,20 / 1 meter)
Rolmaat (3 m lang)
Productnummer: 366647
Rolmaat (3 m lang)
Normale prijs: € 4,49
Blokbatterijen 9 V, 12 stuks
Productnummer: 204150
Blokbatterijen 9 V, 12 stuks
Varianten van € 1,25
Normale prijs: € 13,95
(€ 1,16 / 1 Stuk)

Contactlijm Bison Tix, 100 ml


Bison Tix

Contactlijm, gel, druipt niet

Gegevensblad

GHS-Kennzeichnung: Gefahr
GHS-Klasse: GHS02, GHS07
GTIN/EAN: 8710439009087

Bijpassende projectideeën