Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC België03 234 36 13
Direct bestellen

Acrylverf glanzend glossy (500 ml) oranje

LEFRANC BOURGEOIS acrylverf glossy

Een hoogglans acrylverf is dankzij de praktische kunststof fles met doseerdispenser, ideaal voor gebruik op scholen of therapeutische instellingen. De ver...
Meer productinformatie

€ 12,25

Inhoud: 0.5 liter (€ 24,50 / 1 liter)

Levertijd: 4–6 werkdagen

Selecteer Kleur
Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Gevaren- en veiligheidsinformatie
LET OP! Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar.
Dit product bevat kleine onderdelen die kunnen worden ingeslikt
Aanbevolen leeftijd: vanaf 3 jaar
Projectnummer: Productnummer:
472362
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Satijnen linten (elk ca. 7,5 m lang) 16 stuks
Productnummer: 642266
Satijnen linten (elk ca. 7,5 m lang) 16 stuks
Normale prijs: € 15,35
Boekbinderslinnen 100 x 50 cm, blauw
Productnummer: 514013
Boekbinderslinnen 100 x 50 cm, blauw
Normale prijs: € 9,99
(€ 19,98 / 1 vierkante meter)
Acrylverf glanzend glossy (500 ml) wit
Productnummer: 472270
Acrylverf glanzend glossy (500 ml) wit
Normale prijs: € 12,25
(€ 24,50 / 1 liter)
Acrylverf glanzend glossy (500 ml) primair rood
Productnummer: 472100
Acrylverf glanzend glossy (500 ml) primair rood
Normale prijs: € 12,25
(€ 24,50 / 1 liter)
Acrylverf glanzend glossy (500 ml) zilver
Productnummer: 436265
Acrylverf glanzend glossy (500 ml) zilver
Normale prijs: € 16,35
(€ 32,70 / 1 liter)
OPITEC Jumbo kleurpotloden, 12 stuks
Productnummer: 413159
OPITEC Jumbo kleurpotloden, 12 stuks
Normale prijs: € 5,59
(€ 0,47 / 1 Stuk)
Glitter stickers, 5 vel
Productnummer: 471920
Glitter stickers, 5 vel
Normale prijs: € 8,65
Acrylverf glanzend glossy (500 ml) primair geel
Productnummer: 472085
Acrylverf glanzend glossy (500 ml) primair geel
Normale prijs: € 12,25
(€ 24,50 / 1 liter)
Acrylverf glanzend glossy (500 ml) siena gebrand
Productnummer: 472373
Acrylverf glanzend glossy (500 ml) siena gebrand
Normale prijs: € 12,25
(€ 24,50 / 1 liter)
Marabu Textiel Screen Printing - Zeefdruk set
Productnummer: 638209
Marabu Textiel Screen Printing - Zeefdruk set
Normale prijs: € 22,99

Acrylverf glanzend glossy (500 ml) oranje


LEFRANC BOURGEOIS acrylverf glossy

Een hoogglans acrylverf is dankzij de praktische kunststof fles met doseerdispenser, ideaal voor gebruik op scholen of therapeutische instellingen. De verf hecht op canvas, glas, hout, gips, papier, metaal en kunststof. De glanzende acrylverf is onderling te mengen, sneldrogend, met water verdunbaar en na ca. 30 minuten watervast.
Kleur: oranje
Inhoud: 500 ml

Gegevensblad

Aantal: 1 Stk
Geschikt voor: Canvas, Glas, Hout, Kunststof, Metaal, Papier, Terracotta
Kleureffect: Glanzend
Merk: Lefranc Bourgeois
Producteigenschap: Kalkvast, Sneldrogend, Waterbestendig, Waterverdunbaar
Producttype: Acrylverf
Volume/Inhoud: 500 ml
GTIN/EAN: 3013641883038

Downloads & handleidingen

Bijpassende projectideeën