Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC België03 234 36 13
Direct bestellen

Universeel gelijkstroomrelais (5V, 1x UM)

Universeel gelijkstroom-relais

Technische gegevens
Spoelcapaciteit: §0,36 W
Stroomgebruik: §72 mA (5 V)
Spoelspanning: §5-48 V DC
Schakelvermogen: §10 A/15 A bij 28 V DC...
Meer productinformatie

€ 2,19

Levertijd: 4–6 werkdagen

Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Projectnummer: Productnummer:
214016
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Transistors BC 547 B, 10 stuks
Productnummer: 233059
Transistors BC 547 B, 10 stuks
Normale prijs: € 2,25
(€ 0,23 / 1 Stuk)
Platte batterijen 4,5 V LET OP! 12 stuks
Productnummer: 204112
Platte batterijen 4,5 V LET OP! 12 stuks
Varianten van € 1,59
Normale prijs: € 16,99
(€ 1,42 / 1 Stuk)
Zonnecelmotor RF 300
Productnummer: 224154
Zonnecelmotor RF 300
Normale prijs: € 2,45
Drukknoppen (open contact/indrukken uit) 10 stuks
Productnummer: 213033
Drukknoppen (open contact/indrukken uit) 10 stuks
Normale prijs: € 4,45
(€ 0,45 / 1 Stuk)
Zonnecelmotoren RF 300, 10 stuks
Productnummer: 224165
Zonnecelmotoren RF 300, 10 stuks
Varianten van € 2,45
Normale prijs: € 22,45
(€ 2,25 / 1 Stuk)
OPITEC sirene/brandalarm
Productnummer: 110121
OPITEC sirene/brandalarm
Normale prijs: € 4,39
Weerstanden, 10 stuks 120 Ω
Productnummer: 231255
Weerstanden, 10 stuks 120 Ω
Normale prijs: € 0,45
(€ 0,05 / 1 Stuk)
Blokbatterijen 9 V, 12 stuks
Productnummer: 204150
Blokbatterijen 9 V, 12 stuks
Varianten van € 1,25
Normale prijs: € 13,95
(€ 1,16 / 1 Stuk)
Luster klemmenstrook 1,5 - 2,5 mm², 12-polig, met draadbescherming
Productnummer: 211078
Luster klemmenstrook 1,5 - 2,5 mm², 12-polig, met draadbescherming
Varianten van € 1,16
Normale prijs: € 1,39
Micro schakelaars, 10 stuks
Productnummer: 212292
Micro schakelaars, 10 stuks
Normale prijs: € 7,15
(€ 0,72 / 1 Stuk)

Universeel gelijkstroomrelais (5V, 1x UM)


Universeel gelijkstroom-relais

Technische gegevens
Spoelcapaciteit: §0,36 W
Stroomgebruik: §72 mA (5 V)
Spoelspanning: §5-48 V DC
Schakelvermogen: §10 A/15 A bij 28 V DC
Contactspanning: §125 V AC o. 60 V DC
Spoelweerstand: §6 V 100 MOhm
Contactsoort: §1 x UM (met werk-$§of ruststand)

Downloads & handleidingen

Bijpassende projectideeën