Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC België03 234 36 13
Direct bestellen

Playmais Eduline Mosaic grootpakket (12.000 stuks)

Playmais® EDULINE MOSAIC - Grootverpakking

De Playmais® EDULINE MOSAIC grootverpakking biedt met meer dan 12.000 kleurrijke Playmais® MOSAIC-bouwstenen ruimschoots materiaal voor creatieve kn...
Meer productinformatie

€ 35,99

Levertijd: 4–6 werkdagen

Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Gevaren- en veiligheidsinformatie
Bewaar het adres! Niet geschikt voor consumptie.
Er bestaat verstikkingsgevaar
LET OP! Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar.
Dit product bevat kleine onderdelen die kunnen worden ingeslikt
Projectnummer: Productnummer:
588124
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Papieren borden (23 cm) wit, 50 stuks
Productnummer: 638896
Papieren borden (23 cm) wit, 50 stuks
Normale prijs: € 7,99
(€ 0,16 / 1 Stuk)
OPITEC vingerverf set (6 x 500 ml)
Productnummer: 619289
OPITEC vingerverf set (6 x 500 ml)
Normale prijs: € 22,99
(€ 7,66 / 1 liter)
Mozaïek mix 'Glow in the Dark', blauw/groen mix
Productnummer: 543595
Mozaïek mix 'Glow in the Dark', blauw/groen mix
Normale prijs: € 25,70
(€ 51,40 / 1 kilogram)
Magic string (0,6 mm x 10 m) transparant
Productnummer: 205709
Magic string (0,6 mm x 10 m) transparant
Normale prijs: € 3,20
(€ 0,32 / 1 meter)
Elastiek, 25 m, wit (ø 1 mm)
Productnummer: 579592
Elastiek, 25 m, wit (ø 1 mm)
Normale prijs: € 3,55
(€ 0,14 / 1 meter)
Pluizige veren, 100 g gekleurd (ongeveer 1200 stukjes)
Productnummer: 531460
Pluizige veren, 100 g gekleurd (ongeveer 1200 stukjes)
Varianten van € 2,99
Normale prijs: € 19,45
(€ 194,50 / 1 kilogram)
Mozaïek glasscherven (8 - 20 mm) bont, 2 kg
Productnummer: 638357
Mozaïek glasscherven (8 - 20 mm) bont, 2 kg
Normale prijs: € 19,99
(€ 10,00 / 1 kilogram)
Sleutelringen, 30 stuks (15-30 mm)
Productnummer: 580274
Sleutelringen, 30 stuks (15-30 mm)
Normale prijs: € 3,19
STAEDTLER viltstiften, 144 stuks in 12 kleuren
Productnummer: 493904
STAEDTLER viltstiften, 144 stuks in 12 kleuren
Normale prijs: € 43,99
(€ 0,31 / 1 Stuk)
Playmais Mosaic - Sjablonen voor de voedingspiramide
Productnummer: 326638
Playmais Mosaic - Sjablonen voor de voedingspiramide
Normale prijs: € 23,99

Playmais Eduline Mosaic grootpakket (12.000 stuks)


Playmais® EDULINE MOSAIC - Grootverpakking

De Playmais® EDULINE MOSAIC grootverpakking biedt met meer dan 12.000 kleurrijke Playmais® MOSAIC-bouwstenen ruimschoots materiaal voor creatieve knutselideeën op de kleuterschool, de basisschool en thuis. De kleine maïsblokjes zijn bijzonder geschikt voor het maken van afbeeldingen, patronen, letters, cijfers en geometrische vormen en combineren creatief werken met spelenderwijs leren. Een bijzonder pluspunt voor pedagogisch gebruik is het 50 pagina’s tellende educatieve instructieboek met alfabetische, numerieke en geometrische afbeeldingssjablonen, evenals sjablonen voor vrije creatie. De pagina’s kunnen als kopieersjablonen worden gebruikt en zo steeds opnieuw worden ingezet voor creatieve leer- en knutselopdrachten.

De Playmais®-onderdelen worden eenvoudig licht bevochtigd met de bijgeleverde doekjes en hechten vervolgens aan elkaar of op een geschikte ondergrond – geheel zonder extra lijm. Zo kunnen kinderen zelfstandig experimenteren, ontwerpen en hun eigen ideeën tot uitvoering brengen. Hierbij worden creativiteit, fantasie en concentratie op speelse wijze gestimuleerd en wordt de leerontwikkeling ondersteund. Playmais® is gecertificeerd creatief en knutselspeelgoed en is samen met pedagogisch specialisten en psychologen ontwikkeld en getest.

Playmais® bestaat voornamelijk uit maïspap, water en voedingskleurstof. De gebruikte maïs is afkomstig uit de Europese landbouw en is een hernieuwbare grondstof. Playmais® wordt in Duitsland geproduceerd met 100 % hernieuwbare energie. Met meer dan 60 uur knutselplezier biedt de grote verpakking veel materiaal voor talrijke creatieve projecten en is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.

Afmetingen Playmais® MOSAIC: ca. ø 7 × 15 mm, ca. 12.000 stuks, bont gesorteerd, incl. handleiding, 6 doekjes om te bevochtigen en een educatief instructieboek van 50 pagina’s met kopieersjablonen, 1 set

Gegevensblad

Aantal: 12000 Stk
Competentiegebied: Cognitieve competentie/planningscompetentie, Esthetische en vormgevende competentie, Fijne motoriek, Inzicht in materiaal en proces, Motorische en coördinatieve vaardigheden, Persoonlijke vaardigheden / creatief zelfvertrouwen, Ruimtelijke waarneming en voorstellingsvermogen, Sociale competentie, Vaardigheid in creatief en ambachtelijk werken
Durchmesser: 7 mm
Kleur: veelkleurig
Leeftijd: 3+
Leergebied: Kunst, Maken & Ontwerpen, Techniek
Lengte: 15 mm
Materiaal: Maïs
Merk: PlayMais® EDULINE MOSAIC
Producteigenschap: Aangenaam gevoel, Geen lijm nodig, Hecht door bevochtigen
Producttype: Bouwstenen
Werktechniek: Lijmen, Modelleren, Snijden
GTIN/EAN: 4041077003064

Downloads & handleidingen

Bijpassende projectideeën