Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC België03 234 36 13
Direct bestellen

Kunststof kraspennen, 10 stuks

Kunststof kraspennen

De robuuste pennen zijn ideaal voor krasafbeeldingen op papier of andere oppervlakken. Met hun fijne punt maken ze nauwkeurig werken mogelijk en zorgen ze voor indrukwe...
Meer productinformatie

€ 4,99

Inhoud: 10 Stuk (€ 0,50 / 1 Stuk)

Levertijd: 4–6 werkdagen

Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Projectnummer: Productnummer:
671700
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Grijsbord (1 x 148 x 210 mm) 50 vel
Productnummer: 400110
Grijsbord (1 x 148 x 210 mm) 50 vel
Normale prijs: € 10,15
(€ 6,51 / 1 vierkante meter)
edding 751 lakstift (1-2 mm) zwart
Productnummer: 536633
edding 751 lakstift (1-2 mm) zwart
Varianten van € 4,35
Normale prijs: € 4,39
Creall acrylverf (500 ml) wit
Productnummer: 463763
Creall acrylverf (500 ml) wit
Normale prijs: € 10,15
(€ 20,30 / 1 liter)
UHU houtlijm original, 75 g
Productnummer: 309045
UHU houtlijm original, 75 g
Normale prijs: € 3,99
(€ 53,20 / 1 kilogram)
Houten tollen (65 x 65 cm) 24 stuks
Productnummer: 624895
Houten tollen (65 x 65 cm) 24 stuks
Normale prijs: € 15,45
(€ 0,64 / 1 Stuk)
Trio Deco metallic viltstiften, 8 stuks
Productnummer: 649800
Trio Deco metallic viltstiften, 8 stuks
Normale prijs: € 9,15
(€ 1,14 / 1 Stuk)
Houten pennenbak (75 x 75 x 95 mm)
Productnummer: 663532
Houten pennenbak (75 x 75 x 95 mm)
Normale prijs: € 3,59
Korting
Grijsbord (2,5 x 400 x 500 mm) 5 vel
Productnummer: 404028
Grijsbord (2,5 x 400 x 500 mm) 5 vel
Verkoopprijs: € 12,99 Normale prijs: € 13,25 -1.96%
Chenilledraad (30 cm) pastelkleuren, 50 stuks
Productnummer: 671629
Chenilledraad (30 cm) pastelkleuren, 50 stuks
Normale prijs: € 2,29
(€ 0,05 / 1 Stuk)
Korting
Gekleurd papier, 25-kleuren (A4) 500 vel
Productnummer: 403012
Gekleurd papier, 25-kleuren (A4) 500 vel
Verkoopprijs: € 39,99 Normale prijs: € 42,45 -5.8%
(€ 1,25 / 1 vierkante meter)

Kunststof kraspennen, 10 stuks


Kunststof kraspennen

De robuuste pennen zijn ideaal voor krasafbeeldingen op papier of andere oppervlakken. Met hun fijne punt maken ze nauwkeurig werken mogelijk en zorgen ze voor indrukwekkende resultaten. Afmeting: ca. 140 mm lang, 10 stuks

Gegevensblad

Lengte: 140 mm
Materiaal: Kunststof
Verpakkingsgrootte: 10 Stk
GTIN/EAN: 7394311934370

Downloads & handleidingen

Bijpassende projectideeën