Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC België03 234 36 13
Direct bestellen

Gold line ronde penselen Gr. 12, 6 stuks

Gold line ronde penselen

Goudkleurige nylon haren, naadloze huls, 6 ronde penselen in Gr. 12, 6 stuks
Meer productinformatie

€ 13,95

Inhoud: 6 Stuk (€ 2,33 / 1 Stuk)

Levertijd: 4–6 werkdagen

Selecteer Penseelgrootte
Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Projectnummer: Productnummer:
667732
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Gold line ronde penselen Gr. 18, 6 stuks
Productnummer: 667743
Gold line ronde penselen Gr. 18, 6 stuks
Varianten van € 13,95
Normale prijs: € 15,95
(€ 2,66 / 1 Stuk)
Pritt lijmstiften (4 x 22 g)
Productnummer: 319798
Pritt lijmstiften (4 x 22 g)
Varianten van € 2,39
Normale prijs: € 8,99
(€ 102,16 / 1 kilogram)
FABER-CASTELL puntenslijper grip
Productnummer: 441828
FABER-CASTELL puntenslijper grip
Normale prijs: € 4,99
Universele kwasten, 3 stuks
Productnummer: 665291
Universele kwasten, 3 stuks
Normale prijs: € 10,15
Fotokarton, 300g, 50x70 cm, 10 vel, chocoladebruin
Productnummer: 410265
Fotokarton, 300g, 50x70 cm, 10 vel, chocoladebruin
Normale prijs: € 7,65
(€ 2,19 / 1 vierkante meter)
Korting
OPITEC schoolplakkaatverf (1000 ml) scharlakenrood
Productnummer: 446000
OPITEC schoolplakkaatverf (1000 ml) scharlakenrood
Verkoopprijs: € 4,99 Normale prijs: € 5,05 -1.19%
Gekleurd karton (A4) 10 kleuren, 100 vel
Productnummer: 669790
Gekleurd karton (A4) 10 kleuren, 100 vel
Normale prijs: € 13,50
(€ 2,16 / 1 vierkante meter)
Korting
OPITEC schoolplakkaatverf (1000 ml) wit
Productnummer: 445451
OPITEC schoolplakkaatverf (1000 ml) wit
Verkoopprijs: € 4,99 Normale prijs: € 5,05 -1.19%
Korting
OPITEC schoolplakkaatverf (1000 ml) vermiljoenrood
Productnummer: 445990
OPITEC schoolplakkaatverf (1000 ml) vermiljoenrood
Verkoopprijs: € 4,99 Normale prijs: € 5,05 -1.19%
Korting
OPITEC schoolplakkaatverf (1000 ml) oranje
Productnummer: 445945
OPITEC schoolplakkaatverf (1000 ml) oranje
Verkoopprijs: € 4,99 Normale prijs: € 5,05 -1.19%

Gold line ronde penselen Gr. 12, 6 stuks


Gold line ronde penselen

Goudkleurige nylon haren, naadloze huls, 6 ronde penselen in Gr. 12, 6 stuks

Gegevensblad

Penseelgrootte: Maat 12
GTIN/EAN: 5707167065327

Downloads & handleidingen

Bijpassende projectideeën