Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC België03 234 36 13
Direct bestellen

Gold line ronde penselen (Gr. 0-20) 8-delig

Gold line ronde penselen

Goudkleurige nylon haren, naadloze huls, 8 ronde penselen in Gr. 22, 18, 12, 8, 4, 2, 1, 0, 8-delig
Meer productinformatie

€ 12,95

Levertijd: 4–6 werkdagen

Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Projectnummer: Productnummer:
661460
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

OPITEC lijmstift, 5 x 20 g
Productnummer: 330628
OPITEC lijmstift, 5 x 20 g
Varianten van € 1,49
Normale prijs: € 5,99
(€ 59,90 / 1 kilogram)
Tekenpapier (A3) wit, 50 vel
Productnummer: 400198
Tekenpapier (A3) wit, 50 vel
Normale prijs: € 13,45
(€ 2,16 / 1 vierkante meter)
Bierviltjes blanco (107 mm) rond, 100 stuks
Productnummer: 422228
Bierviltjes blanco (107 mm) rond, 100 stuks
Normale prijs: € 6,79
(€ 0,07 / 1 Stuk)
edding 5100 acrylmarkers - Medium Pastel, 5 stuks
Productnummer: 653904
edding 5100 acrylmarkers - Medium Pastel, 5 stuks
Normale prijs: € 19,50
(€ 3,90 / 1 Stuk)
Gekleurd papier (A4) 10 pastelkleuren, 100 vel
Productnummer: 670450
Gekleurd papier (A4) 10 pastelkleuren, 100 vel
Normale prijs: € 8,85
(€ 1,41 / 1 vierkante meter)
Pritt lijmstiften (4 x 22 g)
Productnummer: 319798
Pritt lijmstiften (4 x 22 g)
Varianten van € 2,39
Normale prijs: € 8,99
(€ 102,16 / 1 kilogram)
Afplak-/schilderstape set, 3-delig
Productnummer: 327564
Afplak-/schilderstape set, 3-delig
Normale prijs: € 7,99
Creall acrylverf (500 ml) primairgeel
Productnummer: 463648
Creall acrylverf (500 ml) primairgeel
Normale prijs: € 10,15
(€ 20,30 / 1 liter)
Textielstiften, kleurrijk, 20 stuks
Productnummer: 629725
Textielstiften, kleurrijk, 20 stuks
Normale prijs: € 15,99
(€ 0,80 / 1 Stuk)
FABER-CASTELL penselen soft-touch grip, 4 stuks
Productnummer: 661231
FABER-CASTELL penselen soft-touch grip, 4 stuks
Normale prijs: € 4,85

Gold line ronde penselen (Gr. 0-20) 8-delig


Gold line ronde penselen

Goudkleurige nylon haren, naadloze huls, 8 ronde penselen in Gr. 22, 18, 12, 8, 4, 2, 1, 0, 8-delig

Gegevensblad

Geschikt voor: Acrylverf, Aquarelverf, Olieverf, Schoolkleuren
Penseelgrootte: Maat 0, Maat 1, Maat 2, Maat 4, Maat 8, Maat 12, Maat 18, Maat 22
Penseelharen: Synthetisch haar
Penseelvorm: rond
Producttype: Borstel
Verpakkingsgrootte: 8 Stk
GTIN/EAN: 5707167065419

Downloads & handleidingen

Bijpassende projectideeën