Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC België03 234 36 13
Direct bestellen

Drijfstang Multicut M2S/M-Quick nr. 221 78 mm.lang

Drijfstang

Voor Hegner figuurzaag
Meer productinformatie

€ 51,50

Levertijd: 4–6 werkdagen

Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Projectnummer: Productnummer:
994053
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Boekbinderslinnen 100 x 50 cm, zwart
Productnummer: 514671
Boekbinderslinnen 100 x 50 cm, zwart
Normale prijs: € 9,99
(€ 19,98 / 1 vierkante meter)
Korting
OPITEC schoolplakkaatverf (1000 ml) oranje
Productnummer: 445945
OPITEC schoolplakkaatverf (1000 ml) oranje
Verkoopprijs: € 4,99 Normale prijs: € 5,05 -1.19%
Pigma Micron fineliner, zwart, set van 10
Productnummer: 660224
Pigma Micron fineliner, zwart, set van 10
Normale prijs: € 28,99
(€ 2,90 / 1 Stuk)
Knoopcel (1,5 V) alkaline, 10 stuks
Productnummer: 204127
Knoopcel (1,5 V) alkaline, 10 stuks
Normale prijs: € 2,29
(€ 0,23 / 1 Stuk)
OPITEC Romeinse katapult
Productnummer: 106669
OPITEC Romeinse katapult
Normale prijs: Vanaf € 5,66
Creall glansverf (500 ml) oranje
Productnummer: 464301
Creall glansverf (500 ml) oranje
Normale prijs: € 7,99
(€ 15,98 / 1 liter)
STAEDTLER twin-tip duo viltstiften, 36 stuks
Productnummer: 626381
STAEDTLER twin-tip duo viltstiften, 36 stuks
Normale prijs: € 33,99
(€ 0,94 / 1 Stuk)
Bouten, cilinderkop (M4 x 16 mm) 100 stuks
Productnummer: 265256
Bouten, cilinderkop (M4 x 16 mm) 100 stuks
Varianten van € 2,29
Normale prijs: € 2,49
(€ 0,02 / 1 Stuk)
Acrylverf glanzend glossy (500 ml) oranje
Productnummer: 472362
Acrylverf glanzend glossy (500 ml) oranje
Normale prijs: € 12,25
(€ 24,50 / 1 liter)
OPITEC witte houtlijm, fles 500 g
Productnummer: 301760
OPITEC witte houtlijm, fles 500 g
Varianten van € 3,29
Normale prijs: € 7,99
(€ 15,98 / 1 kilogram)

Drijfstang Multicut M2S/M-Quick nr. 221 78 mm.lang


Drijfstang

Voor Hegner figuurzaag

Downloads & handleidingen

Bijpassende projectideeën