Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC België03 234 36 13
Direct bestellen

Borduurvilt (21 x 29,5 cm) kleurrijk, 10 vel

Borduurvilt

Om op te borduren, 100% polyester,
van elk een in de kleuren: oranje, lila, geel, blauw, wit, rood, groen, zwart, roze en blauw.
Afmeting: ca. 200 x 295 mm, ca. 2 mm ...
Meer productinformatie

€ 15,99

% € 16,05 -0.4%
Inhoud: 0.6195 vierkante meter (€ 25,81 / 1 vierkante meter)

Levertijd: 4–6 werkdagen

Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Projectnummer: Productnummer:
595282
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Gekleurd papier (50 x 70 cm) pacific, 10 vel
Productnummer: 408132
Gekleurd papier (50 x 70 cm) pacific, 10 vel
Normale prijs: € 4,25
(€ 1,21 / 1 vierkante meter)
Korting
Weef-/vlechtnaalden van kunststof, 20 stuks
Productnummer: 673322
Weef-/vlechtnaalden van kunststof, 20 stuks
Verkoopprijs: € 5,99 Normale prijs: € 7,25 -17.38%
(€ 0,30 / 1 Stuk)
Borduurnaalden met punt (Nr. 20) 6 stuks
Productnummer: 217797
Borduurnaalden met punt (Nr. 20) 6 stuks
Normale prijs: € 1,45
(€ 0,24 / 1 Stuk)
Korting
Borduurkaarten dieren, kruissteek, 24 stuks
Productnummer: 664055
Borduurkaarten dieren, kruissteek, 24 stuks
Verkoopprijs: € 17,99 Normale prijs: € 19,45 -7.51%
(€ 0,75 / 1 Stuk)
Borduurgaren, 25 strengen á 8 m, 25 kleuren
Productnummer: 629301
Borduurgaren, 25 strengen á 8 m, 25 kleuren
Normale prijs: € 8,15
(€ 0,33 / 1 Stuk)
Houten weefplaten, 12 stuks
Productnummer: 624828
Houten weefplaten, 12 stuks
Normale prijs: € 28,99
(€ 2,42 / 1 Stuk)
Pony kralen, 1000 stuks (9 mm)
Productnummer: 554369
Pony kralen, 1000 stuks (9 mm)
Normale prijs: € 7,65
(€ 0,01 / 1 Stuk)
Borduurgaren, 52 strengen á 8 m, 26 kleuren
Productnummer: 576952
Borduurgaren, 52 strengen á 8 m, 26 kleuren
Normale prijs: € 14,45
(€ 0,28 / 1 Stuk)
Sleutelringen (24 mm) zilverkleur, 100 stuks
Productnummer: 818306
Sleutelringen (24 mm) zilverkleur, 100 stuks
Varianten van € 6,65
Normale prijs: € 6,95
(€ 0,07 / 1 Stuk)
Wiebelogen rond (ø8/10/12 mm) 300 stuks
Productnummer: 535453
Wiebelogen rond (ø8/10/12 mm) 300 stuks
Normale prijs: € 4,55

Borduurvilt (21 x 29,5 cm) kleurrijk, 10 vel


Borduurvilt

Om op te borduren, 100% polyester,
van elk een in de kleuren: oranje, lila, geel, blauw, wit, rood, groen, zwart, roze en blauw.
Afmeting: ca. 200 x 295 mm, ca. 2 mm dik,
met borduurhandleiding,
10 stuks

Gegevensblad

Aantal: 10
Breedte: 200 mm
Dikte: 2
Kleur: veelkleurig
Lengte: 295 mm
Materiaalsamenstelling: 100% polyester
Merk: folia®
Producttype: Borduurvilt
GTIN/EAN: 4001868081671

Downloads & handleidingen

Bijpassende projectideeën