Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC België03 234 36 13
Direct bestellen

Tandwielen (42 mm) met combigat, 10 stuks

Kunststof tandwielen

Geschikt voor onze gele tandwielen en 3 mm as, met combigat, afmetingen: ca. ø 42 mm, 40 tanden, 10 stuks
Meer productinformatie

€ 7,25

Inhoud: 10 Stuk (€ 0,73 / 1 Stuk)

Levertijd: 4–6 werkdagen

Selecteer Aantal tanden
Selecteer Aussendurchmesser
Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Projectnummer: Productnummer:
823266
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Tandwielen (22 mm) met combigat, 10 stuks
Productnummer: 823244
Tandwielen (22 mm) met combigat, 10 stuks
Varianten van € 4,75
Normale prijs: € 5,25
(€ 0,53 / 1 Stuk)
Aandrijftandwielen 1,9 mm gat 10 stuks
Productnummer: 841050
Aandrijftandwielen 1,9 mm gat 10 stuks
Normale prijs: € 1,05
(€ 0,11 / 1 Stuk)
Verloopstukken, overgang 4/2 mm, 10 stuks
Productnummer: 842022
Verloopstukken, overgang 4/2 mm, 10 stuks
Normale prijs: € 1,09
(€ 0,11 / 1 Stuk)
Kroonsteen inzetstukken (1,5 mm2) 10 stuks
Productnummer: 217007
Kroonsteen inzetstukken (1,5 mm2) 10 stuks
Varianten van € 1,45
Normale prijs: € 1,59
(€ 0,16 / 1 Stuk)
Wielen - soepel lopend, medium, 4 stuks
Productnummer: 808789
Wielen - soepel lopend, medium, 4 stuks
Normale prijs: € 3,29
(€ 0,82 / 1 Stuk)
Wattenbollen (40 mm) 5 stuks
Productnummer: 508201
Wattenbollen (40 mm) 5 stuks
Normale prijs: € 2,05
(€ 0,41 / 1 Stuk)
Wielen - groot (ø 56 mm) 10 stuks
Productnummer: 844114
Wielen - groot (ø 56 mm) 10 stuks
Normale prijs: € 4,39
(€ 0,44 / 1 Stuk)
Staedtler potloden 2B, 12 stuks .
Productnummer: 628877
Staedtler potloden 2B, 12 stuks .
Normale prijs: € 9,99
(€ 0,83 / 1 Stuk)
Fotokarton (50 x 70 cm) felrood, 10 vel
Productnummer: 410070
Fotokarton (50 x 70 cm) felrood, 10 vel
Normale prijs: € 7,65
(€ 2,19 / 1 vierkante meter)
Afplak-/schilderstape set, 3-delig
Productnummer: 327564
Afplak-/schilderstape set, 3-delig
Normale prijs: € 7,99

Tandwielen (42 mm) met combigat, 10 stuks


Kunststof tandwielen

Geschikt voor onze gele tandwielen en 3 mm as, met combigat, afmetingen: ca. ø 42 mm, 40 tanden, 10 stuks

Gegevensblad

Aantal tanden: 40
Aussendurchmesser: 42 mm
Gat: 5,4 x 3,6 / 2

Downloads & handleidingen

Bijpassende projectideeën