Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC België03 234 36 13
Direct bestellen

Tandwielen (22 mm) met combigat, 10 stuks

Kunststof tandwielen

Geschikt voor onze gele tandwielen en 3 mm as, met combigat, afmetingen: ca. ø 22 mm, 20 tanden, 10 stuks
Meer productinformatie

€ 5,25

Inhoud: 10 Stuk (€ 0,53 / 1 Stuk)

Levertijd: 4–6 werkdagen

Selecteer Aantal tanden
Selecteer Aussendurchmesser
Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Projectnummer: Productnummer:
823244
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Aandrijftandwielen 1,9 mm gat 10 stuks
Productnummer: 841050
Aandrijftandwielen 1,9 mm gat 10 stuks
Normale prijs: € 1,05
(€ 0,11 / 1 Stuk)
Verkoperd lasdraad (1 x 500 mm) 10 stuks
Productnummer: 826213
Verkoperd lasdraad (1 x 500 mm) 10 stuks
Normale prijs: € 1,59
(€ 0,32 / 1 meter)
Kroonsteen inzetstukken (1,5 mm2) 10 stuks
Productnummer: 217007
Kroonsteen inzetstukken (1,5 mm2) 10 stuks
Varianten van € 1,45
Normale prijs: € 1,59
(€ 0,16 / 1 Stuk)
Verloopstukken, overgang 3/2 mm, 10 stuks
Productnummer: 842011
Verloopstukken, overgang 3/2 mm, 10 stuks
Normale prijs: € 1,09
(€ 0,11 / 1 Stuk)
Fotokarton (50 x 70 cm) zwart, 10 vel
Productnummer: 410298
Fotokarton (50 x 70 cm) zwart, 10 vel
Normale prijs: € 7,65
(€ 2,19 / 1 vierkante meter)
Zonnecel gegoten, 300 mA - 1,5 V
Productnummer: 124247
Zonnecel gegoten, 300 mA - 1,5 V
Varianten van € 3,50
Normale prijs: € 8,49
Tandwielen (32 mm) met combigat, 10 stuks
Productnummer: 823255
Tandwielen (32 mm) met combigat, 10 stuks
Varianten van € 4,75
Normale prijs: € 6,25
(€ 0,63 / 1 Stuk)
Fotokarton, 300g 50x70 cm, 10 vel, oranje
Productnummer: 410069
Fotokarton, 300g 50x70 cm, 10 vel, oranje
Normale prijs: € 7,65
(€ 2,19 / 1 vierkante meter)
Wielen - groot (ø 56 mm) 10 stuks
Productnummer: 844114
Wielen - groot (ø 56 mm) 10 stuks
Normale prijs: € 4,39
(€ 0,44 / 1 Stuk)
Messing hulzen, 10 stuks (0,5 x 5 x 15 mm)
Productnummer: 818043
Messing hulzen, 10 stuks (0,5 x 5 x 15 mm)
Varianten van € 0,89
Normale prijs: € 1,19
(€ 7,93 / 1 meter)

Tandwielen (22 mm) met combigat, 10 stuks


Kunststof tandwielen

Geschikt voor onze gele tandwielen en 3 mm as, met combigat, afmetingen: ca. ø 22 mm, 20 tanden, 10 stuks

Gegevensblad

Aantal tanden: 20
Aussendurchmesser: 22 mm
Gat: 5,4 x 3,6 / 2

Downloads & handleidingen

Bijpassende projectideeën