Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
OPITEC België03 234 36 13
Direct bestellen

Tandwielen (32 mm) met combigat, 10 stuks

Kunststof tandwielen

Geschikt voor onze gele tandwielkasten en 3 mm as, met combigat, afmetingen: ca. ø 32 mm, 30 tanden, 10 stuks
Meer productinformatie

€ 6,25

Inhoud: 10 Stuk (€ 0,63 / 1 Stuk)

Levertijd: 4–6 werkdagen

Selecteer Aantal tanden
Selecteer Aussendurchmesser
Hoeveelheid
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Geen minimum bestelwaarde
Gratis verzending vanaf € 150
Projectnummer: Productnummer:
823255
Toevoegen aan verlanglijstje
Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Wielen - groot (ø 56 mm) 10 stuks
Productnummer: 844114
Wielen - groot (ø 56 mm) 10 stuks
Normale prijs: € 4,39
(€ 0,44 / 1 Stuk)
Macramé textielgaren (198m/330g) natuurwit
Productnummer: 672658
Macramé textielgaren (198m/330g) natuurwit
Normale prijs: € 15,99
(€ 0,08 / 1 meter)
Grenenhouten balk 25 x 25 x 250 mm
Productnummer: 610067
Grenenhouten balk 25 x 25 x 250 mm
Normale prijs: € 0,79
(€ 3,16 / 1 meter)
Rupsband Ø 55 x 12,5 mm / omtrek 173 mm
Productnummer: 804925
Rupsband Ø 55 x 12,5 mm / omtrek 173 mm
Normale prijs: € 0,99
(€ 17,07 / 1 meter)
Verkoperd lasdraad (1 x 500 mm) 10 stuks
Productnummer: 826213
Verkoperd lasdraad (1 x 500 mm) 10 stuks
Normale prijs: € 1,59
(€ 0,32 / 1 meter)
Aandrijftandwielen 1,9 mm gat 10 stuks
Productnummer: 841050
Aandrijftandwielen 1,9 mm gat 10 stuks
Normale prijs: € 1,05
(€ 0,11 / 1 Stuk)
As klemringen 4 mm, rood, 10 stuks
Productnummer: 821301
As klemringen 4 mm, rood, 10 stuks
Varianten van € 1,79
Normale prijs: € 1,99
(€ 0,20 / 1 Stuk)
Messing hulzen, 10 stuks (0,5 x 5 x 15 mm)
Productnummer: 818043
Messing hulzen, 10 stuks (0,5 x 5 x 15 mm)
Varianten van € 0,89
Normale prijs: € 1,19
(€ 7,93 / 1 meter)
Verkoperd lasdraad (3 x 500 mm) 10 stuks
Productnummer: 827218
Verkoperd lasdraad (3 x 500 mm) 10 stuks
Varianten van € 1,59
Normale prijs: € 3,49
(€ 0,70 / 1 meter)
Katrolwielen met gat (40 x 10 mm) 10 stuks
Productnummer: 601098
Katrolwielen met gat (40 x 10 mm) 10 stuks
Varianten van € 0,99
Normale prijs: € 2,19
(€ 0,22 / 1 Stuk)

Tandwielen (32 mm) met combigat, 10 stuks


Kunststof tandwielen

Geschikt voor onze gele tandwielkasten en 3 mm as, met combigat, afmetingen: ca. ø 32 mm, 30 tanden, 10 stuks

Gegevensblad

Aantal tanden: 30
Aussendurchmesser: 32 mm
Gat: 5,4 x 3,6 / 2

Downloads & handleidingen

Bijpassende projectideeën